1/5

קורסים וסדנאות

אנו מציעים מגוון עשיר של סדנאות, לימודי עומק וקורסים שנתיים המיועדים למטפלים בעיסוי ודיקור, מורי יוגה, פיזיותרפיסטים ולאנשים העוסקים בעולם התנועה והמגע. 

את התכנים מעביר אלפונס טרשל מורה מוסמך, מטפל בכיר ומתמחה בבעיות אורתופדיות ודיקור יבש. מחבר הספר תאי יוגה תרפי.

 • סדנא לטיפול בכאבי גב בעזרת דיקור יבש ועיסוי פאשיאלי *הסדנא מלאה*
  יום ב׳, 31 במאי
  מיוגהג'ים myogagym
  ביום העיון נתרגל דיקור נקודות טריגר לאורך עמוד השדרה. יוצגו מספר בעיות אורתופדיות באזור הגב, וכן מבחנים לזיהוי הבעיות. כמו כן, נלמד טכניקות עבודה פשיאליות שקשורות לגב.
 •  כנס בנושא: אגן וגב תחתון מטעם אגוד מקצועות העיסוי בישראל
  יום ב׳, 07 ביוני
  Netanya
  9:30 - 10:45 .אלפונס ירצה בכנס ויתמקד בתנועה נכונה, אבחון וטיפול בכאבי גב בכנס נבדוק את הקשר בין כאב נפשי רגשי - מנטלי. איך וכיצד ניתן להבין ולטפל בדרך המתאימה והנכונה בכאב ואיך ניתן לחזק את המטופל ולתת לו כלים לטפל בעצמו ע"י חיבור לגוף, למיקום ועוצמת הכאב
 • קורס דיקור יבש בנקודות טריגר
  יום ב׳, 14 ביוני
  HaTa'as St 11
  קורס דיקור יבש בנקודות טריגר דיקור יבש/ Dry Needling
 • סדנת עיסוי תאילנדי בשיטת ווט פו
  יום ה׳, 01 ביולי
  Ha-Tsiv'oni St 17
  סוף שבוע של לימוד עיסוי תאילנדי מסורתי לפי שיטת Wat-Po. העיסוי התאילנדי מבוסס על הפעלת גוף המטופל בתנוחות היוגה על פי המודל של מקדש ווט פו בבנגקוק.מתאים לטיפולי מנע לחיזוק הגוף,משחרר לחצים,שומר על גמישות,חיזוק להגדלת אברי התנועה.הסדנא תתקיים בבית של אלפונס ביישוב נופים-סופשבוע הכולל לינה וארוחות.
 • קורס דיקור אורתופדי ITS (Intra-Tendon Stimulation)
  יום ה׳, 08 ביולי
  Kefar Sava
  בדיקור אורתופדי מאבחנים ומטפלים בתהליכים דלקתיים כרוניים: דלקת בגידים, ברצועות, בבורסות ולא רק על השרירים כמו בדיקור יבש. זהו דיקור לפי פרוטוקול אורתופדי - על ידי גירוי פנימי ITS (Intra-Tendon Stimulation) וחידוש התהליך הדלקתי.
 • סדנת טייפינג מעשי
  יום ה׳, 29 ביולי
  מיוגהג'ים myogagym
  טייפינג היא שיטת טיפול רב תחומית בעלת יעילות מוכחת ביחד עם הטייפ מספקת שיפור תפקוד השרירים,הקלה במכאובים,האצת תהליך הריפוי ותמיכה והגנה על השרירים והמפרקים ואפשור טווח תנועה בטוח ופונקציונאלי.נלמד על סוגי הדבקות,גזירה והדבקה במגוון ישומים לבעיות אורתופדיות לפציעות ספורט.
 • קורס תאי יוגה תרפי
  יום ד׳, 20 באוק׳
  Kefar Sava
  קורס מטפלים שנתי תאי יוגה תרפי
 •  קורס להסמכת מטפלים בתנועה בסגנון shin-sen-do
  יום א׳, 07 בנוב׳
  Netanya
  מסלול לימודיי תנועה טיפולית מכשיר את בוגריו לעסוק בטיפול תנועתי (מטעם המכללה האקדמית בווינגייט) הלימודיים מבוססים על העובדה ששפת גוף של אדם משקפת את עולמו הנפשי והפיזי. המטפל התנועתי לומד בקורס כיצד בהנחיה תנועתית ניתן לשפר תפקודים מנטליים, רגשיים ,פסיכולוגים ופיזיולוגים של המתרגלים והמטופלים.